Kontakt

 

Zbyszek

Kontakt telefoniczny: 506 114 177

email: biuro@wpinka.eu

Osobiście:

Bałtów, Wypożyczalnia Sprzętu Wspinaczkowego

 

Czas na w(s)pinkę

Cudze chwalicie a swego nie znacie, mawiali mądrzy ludzie, patrząc z politowaniem, ale i wyrozumiałością na tych, którzy mając pod nosem skałki do wspinania, jeżdżą na Jurę i w Tatry. Oczywiście jest tam więcej, trudniej i wyżej, ale to tam, a tu mamy Skałę Nihilistów, Bałtowskie Siekacze i szereg miejsc, które można wykorzystać do wspinaczki. Czas, by wykorzystać ten potencjał do popularyzacji wspinania, jako formy aktywności fizycznej i duchowej. To nasze zadanie.
Uruchamiając wypożyczalnię sprzętu wspinaczkowego, zamierzamy przede wszystkim zachęcać do podejmowania pionowych wyzwań. Jedni zrażą się po pierwszym razie. Inni, w co wierzymy, złapią bakcyla i rzucą wyzwanie naszym skałkom, by wzmocnieni i zmotywowani ruszyć w Jurę, Tatry, Dolomity, Alpy ….
Z myślą o wszystkich tych, którzy zechcą zainicjować swą przygodę z „pionowym światem” oraz tych, których pasja pochłonie bez reszty, zamierzamy rozwijać potencjał WPINKI.
Promocję wspinaczki w rejonie dwóch przełomów Kamiennej będziemy prowadzić nie zapominając o dziedzictwie przyrodniczym i kulturowym tego fascynującego regionu, którego zachwalanie jest obowiązkiem każdego przewodnika.